Dankos Plus Televizija
Info

Devet medalja za KIk Boks klub „028“ Kosovska Mitrovica na međunarodnom prvenstvu održanom u Crnoj Gori

Kik boks klub Kosovska ostvario je veliki uspeh na međunarodnom prvenstvu koje se odrzalo u Crnoj Gori tacnije na Cetinju pod nazivom Montenegro open.

Tom prilikom naši takmičari osvojili su 3 zlatne, 3 srebrne i 3 bronzane medalje. Zlatne medalje osvojili su Danilo Vuksanović u kategoriji do 75 kg, Ognjen Mojsilović u kategoriji do 69 kg koji je pored zlatne medalje dobio pehar za najboljeg juniora, i Stefan Milenkovic u kategoriji do 89kg. Srebrne medalje osvojili su Petar Simonović u kategoriji do 81 kg Čukic Dušan u kategoriji do 57kg i Andriana Brankovic u kategoriji do 56 kg, a bronzane medalje osvojili su Lazar Vuksanović u kategoriji do 81 kg, Vojin Božovic do 69 i Ognjen Mihajlović do 63 kilograma